Charter the PRINCESS - Luxury Classic yacht in Bodrum, Türkiye

PRINCESS
PRINCESS
PRINCESS
PRINCESS
PRINCESS

Owner Hüseyin at the marina Bodrum Torba Marina in Bodrum/Türkiye

Experience unforgettable moments on the yacht PRINCESS, a luxury Classic yacht. Charter this yacht to explore the beauty of Bodrum in Türkiye and enjoy top-notch comfort and excellent service on board.
Excursion type: rental-type-full_day
Maximum 8 guests
4 cabins
4 berths

Properties

  • Brand :
  • Year built :
  • Length : 5.000 m
  • Beam : 0.000m
  • Draught : 0.000m
  • Engine : 0.000kw
  • Fuel tank : 0.000l
  • Water tank :

Amenities and extras

Entertainment

  • WLAN

Navigation

  • GPS

Rating

4.75 (3 Ratings)
Comfort 4.33
The general comfort on the yacht
Service 4.67
The service on the yacht
The crew 5
Rating of the crew
Cleanliness 5
Rating of cleanliness

Customer reviews

Burak E.

June 26, 2024

4 out of 5 stars

Bu muhteşem yatı herkese şiddetle tavsiye ederim. İnanılmaz bir konfor ve lüks deneyimi yaşadım. Yatağın rahatlığı, geniş yaşam alanları ve mükemmel bir mutfakla donatılmış olması, konaklamamı çok daha keyifli hale getirdi. Toplamda, bu yat üzerinde harcanan zaman, gerçekten unutulmaz bir deneyimdi. Bir yandan muhteşem manzaralı güzel koyları keşfederken, diğer yandan da yüksek standartları karşılamak için her ayrıntı düşünülmüş modern bir yatta olmanın rahatlığını yaşadım. Temizlik konusunda endişelenmenize gerek yok. Yatın her köşesi pırıl pırıldı ve her konuta giriş çıkışta özenli bir şekilde temizlendi. Tekne personeli, hijyen konusunda çok dikkatliydi. Son olarak, personelin verdiği hizmet özellikle belirtmeliyim. Sürekli yardımcı olmak için ellerinden geleni yaptılar. İhtiyaç duyduğum her şey hızlı ve etkili bir şekilde karşılandı. Bu yüzden, bu yatta harika bir tatil yaşamak istiyorsanız, kesinlikle bu yatı tercih etmelisiniz. Komfor, deneyim, temizlik, güzel koylar ve üst düzey hizmet, bu yatın sizlere sunacağı olanaklardan sadece birkaçı.

Антонида Б.

June 26, 2024

4 out of 5 stars

Мы с женой арендовали эту яхту и провели на ней чудесный отпуск. Бухты, в которые мы заходили, просто великолепные, а виды просто бесценны и незабываемы! Яхта в прекрасном состоянии, оборудование в рабочем порядке и функционально. У нас было всё необходимое для комфортного круиза. Однозначно, эта яхта оставила самые лучшие впечатления и мы с удовольствием порекомендуем её другим путешественникам. Огромное спасибо за прекрасную возможность отдохнуть на яхте!

Marvin S.

June 26, 2024

4 out of 5 stars

Die Yacht bot ein Erlebnis der Superlative. Der Service an Bord war erstklassig, das Personal war aufmerksam und bemühte sich, jeden Wunsch zu erfüllen. Sie waren nicht nur professionell, sondern auch herzlich und machten unseren Aufenthalt noch angenehmer. Komfort stand definitiv im Vordergrund dieser Erfahrung. Die Yacht war luxuriös ausgestattet und es fehlte uns an nichts. Jedes Detail wurde berücksichtigt, um das höchste Level an Komfort zu gewährleisten. Ich würde diese Yacht ohne Zweifel weiterempfehlen und freue mich auf meinen nächsten Besuch.
$2,500.00 per day
Check-in: 00:00
Check-out: 00:00